Yöneltilen Sorular

Siparişim ne zaman teslim edilecek?
Siparişiniz, sipariş saatinizin üzerinden birkaç saat içerisinde, güvenle alıcısına teslim edilmektedir...

Adananın her noktasına çiçek servisiniz var mı ?
Evet. Siparişlerinizi, adana'nın her noktasına özel servis araçlarımızla teslim ediyoruz.

Resimle gördüğüm ürünle, gönderilen ürün arasında fark olur mu ?
Hayır ! Kesinlikle internet sitemizde görmüş olduğunuz ürünün birebir aynısı gönderilecektir. Kalite politikamız gereği, müşteri memnuniyeti Adana Çiçekçilik Markası için daima ilk en önde gelir...

Yol ücreti ödeyecek miyim ?
Adana şehir merkezi içindeki siparişleriniz için yol ücreti almamaktayız. Fakat merkeze uzak olan noktalara yol ücreti talep etmek durumundayız.

Ödememi nasıl yapabilirim ?
Ödemelerinizi Kredi kartınız ile, Havale / EFT ve elden olmak üzere 3 biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Çiçeğimin yanında çikolata ve oyuncak gibi ekstralar gönderebilir miyim ?
Evet. Çiçeğinizin yanında çikolata, oyuncak, balon, yaş pasta, nazar boncuğu ve benzeri ekstra ürünleri gönderebilirsiniz...Gönderebileceğiniz ürünleri görmek için sitemizden herhangi birini seçerek Satın Al butonuna tıklayabilirsiniz...

Özel günler için önceden sipariş verebilir miyim ?
Evet Anneler günü, sevgililer günü vb. günler için erkenden sipariş vermeniz faydanıza olacaktır. Özel günlerdeki yoğunluğumuz dolayısıyla yaşanabilecek gecikmelerden etkilenmemek için siparişinizi önceden vermenizi öneririz.

Aklınıza takılan herhangi bir soru olursa, bunu bize iletmekten çekinmeyiniz. Editörlerimiz, sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyacaktır.