Hakkımızda

Sadece dünyanın en güzel, insana en dost ve en sıcak varlığı değil; Türkçe'nin de en güzel sözcüklerinden biri bu. Hangimiz "çiçek" denince kendimizi hoş duygular içinde bulmayız ki. Çocukluğumuzdaki tazeliği, gençliğimizdeki güzelliği, yetişkinliğimizdeki duyguları hep çiçeklerle ifade ederiz. En güzel çiçekleri annemize; en taze gülü sevgilimize; en hoş kokulu kır çiçeklerini de öğretmenlerimize verirken kimbilir neler düşünürüz.

Bazen uzun uzun anlatmak istediklerimizi bir çiçek, çok daha kolay ve çok daha kalıcı anlatabilir. Çiçekler, mutlu günlerimizde mutluluğumuzu artırır. Kederli günlerimizde de acımızın paylaşıldığını yine çiçeklerle anlarız. Utangaç sevgilinin anlatamadığı duyguları, içindeki düşleri bir çiçek kolayca söyleyiverir.

Sizin de söylemek istediklerinizi, içinizdeki mesajları daha anlamlı daha kalıcı söylemek istediğiniz yerler, dostlarınız, arkadaşlarınız, sevdikleriniz vardır. İşte Adana Çiçekçilik duygularınızı, düşlerinizi sevdiklerinize daha hızlı, daha kolay ulaştırabilmek için var.

1992 yılından beri insanlara sadece güzel şeyler taşıyan Adana Çiçekçilik size bir telefon ya da bir tıklama kadar yakın. Bizi arayın, sizin sevgilerinizi, duygularınızı, dünyanın öbür öbür ucunda da olsa sizin adınıza biz iletelim. Tüm yaşamınız çiçek gibi olsun.Çiçeklerin anlamı olduğunu biliyor muydunuz? Çiçeklerle sevdiklerinize ne kadar çok şeyler anlatabileceğinizi; çiçeklerin, kalbinizin aynası olabileceğini unutmayın...

                                                                                                                                                                                    Saygılarımızla
                                                                                                                                                                      Adana Çiçekçilik (Nehir Çiçek)