Gizlilik Sözleşmesi

Eğer siparis formunda veya not kağıdında gonderenin adının görünmesini istemiyorsanız, aşağıdaki şartları kabul etmiş sayilırsınız.
Ürünün kabul edilmemesi durumunda urun tekrar firmamıza getirilmektedir. Bu durumda urunü 3 gün icerisinde firmamızdan almanız gerekir.
Yada ekstra nakliye ucreti ödeyerek 3 gün icerisinde başka bir adrese gonderebilirsiniz.Nakliye ucretleri ile ilgili telefonla bizimle irtibata geçiniz.
Para iadesi mümkün degildir. Siparis bilgileriniz tarafımızca gizli olarak saklanmaktadır.
Yalnızca bazı ciddi sorunların çıkması halinde alıcıya gonderen bilgileri verilmektedir. Gonderilen cicekden dolayi (alıcının cicegi kabulü ile ilgili)sorun çıkması halinde firmamız hiçbir şekilde sorumlu degildir.
Kredi karti ile ilgili bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımızda tutulmamaktadır. Doğrudan bilgileriniz bankaya gonderilir ve banka onayi değerlendirilir. ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.
Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.